شرکت خدمات مسافرتي امير کبير

شرکت خدمات مسافرتي‌ امير کبير به شناسه ملي‌ ۱۰۳۲۰۷۹۳۷۷۳ واقع در سعادت آباد تهران به کد پستي ۱۹۹۸۶۳۵۳۲۶ و شماره تماس 02126765229 و 02175905000 و ۰۲۱۲۲۱۴۰۲۴۰ و همچنين خط ويژه ۱۸۱۵ به مديريت عامل جناب اقاي امير رحيمي در حال ارائه خدمات گردشگري، تور و بليط‌هاي پروازي به مسافران گرامي‌ مي‌باشد.

يک دهه تلاش، تجربه و فعاليت مســتمر در صنعت توريســم و گردشگري شرکت خدمات مسـافرتي‌ اميرکبيـر را حمايت مينمايد. ارائه تور‌هــاي تک و ترکيبي‌ در کشـــور‌هاي خاور ميانه، آسيا شرقي‌ و اروپا، از جمله ايتــــاليا، فرانسه، هلند، اسپانـيا، بلغارستان، ترکيه، امارات متحـده، سريلانکا، تايلند، مالزي، هند و چين به متقاضــيان عزيز و گرامي‌ از خدمات همـيشگي اين شرکت مي‌باشد. کار شناسان مجرب، حرفه‌اي و متخصــص امير کبير از ميان بهترين‌هاي اين صنعت برگزيده شده و با حمايت واحد‌هاي پشتيباني مديريتي، آموزشي‌، مالي‌ و آي تي در ارائه خدمات مسافرتي‌ همواره پيشرو و موفق بوده اند.

شايان ذکر است امير کبير به سبب مالــکيت دفتر کاري خود در محدوده‌ ســعادت آباد شـهر تهـران، همـواره موقعيتي ثابت داشته و ميزبان هميشگي‌ مشتريان وفادار خود مي‌باشد. به منظور خدمات رساني هرچه بيشتر به مشتريان، واحد پشتيباني‌ اين شرکت در طبقه فوقاني دفتر فروش در حال پشتيباني‌ و خدمات رساني مي‌باشد.